Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

24.09. 2015. ( )


,༝ 05 8.00 .
24 () 2015   , .


, .
, .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1253  
: 22.09.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©