Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

,   , .

, .


, , .

, ༝     . , , , .


-          ,   . ,    . . . , , .


, .


-          . , , , , .


, , .

.

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1311  
: 21.09.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©