Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

,
 


44- , 弝 24.09.2015 () . .


, 44- 23.09.2015 () 11,00 .


.
 

                    
                     
             

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1238  
: 18.09.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©