Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
21 - Ł
Untitled Document

  21 ( ),   .


11  . .   .             , - , .


  ,  .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1257  
: 18.09.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©