Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

..“ K„ , .„ „.

, (, .) .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1211  
: 14.09.15

Настани

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©