Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
œ
Untitled Document

- , “ “. . 4 192 , 72 .

45 , . - 19 , , , , , .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  1257  
: 10.09.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©