Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ
Untitled Document

..” ”- 12.09.2015 .() (, , , , .) o „ „ , „„ , „ „ , „ „ .„„.

10.00 ..”” .046/265-353 , ..” ” .

: www.ohrid.gov.mk

:  1253  
: 11.09.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©