Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, “ “. , “ “, “ “ ““ “ “.

, , , .

, . , . ““, , “ “, , .

9702 , . . “ “, . 8.688.925 , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1245  
: 07.09.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©