Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , 10 2015 , , 10 , . , , .

, - , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1269  
: 07.09.15

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©