Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ō
Untitled Document

““, 15 . ““, , , , “5 “ , .

, , , , , .

, , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1275  
: 05.09.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©