Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ ..1 Ą 05.09.2015 .()
Untitled Document

2015 ., ..” ”- . . 2015 .

..” ”- 05.09.2015.() (, , , , .) ..1 „ „.

10.00 ..”” .046/265-353 , ..” ” .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1266  
: 04.09.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©