Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ
Untitled Document

29- . „ “ 30 5:39:42 . 29 „-“ .

, 5:44:03 .

, , 15 , 11, 9. 38 „-“ - .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  1310  
: 29.08.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©