Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

8- , .
22 11 , .

, , , , , , , , , , , .

. , , .
: (), ( ), (), () ().

„ “ . ( ) , . 31 .

: www.ohrid.gov.mk

:  725  
: 28.08.15

Настани

Мар 20 Патронен празник на ОУ Живко Чинго

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©