Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
̓
Untitled Document

̣ „“ „“- 䠠 „“ 9 13.00 .

„“ 蠠 . „ “ . „“ .

: www.ohrid.gov.mk

:  1255  
: 25.08.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©