Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ
Untitled Document

, „ 2015“ , . , , , .

- . , , .
, , . , , .
. „ 2015“ . , , .
, , , 弝 ,
.

„ “ , „ „ , , , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1271  
: 23.08.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©