Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
. „
Untitled Document

. ℠ , . , .

.. 2015 . . . . 40 , . 10 , 30 . .

: www.ohrid.gov.mk

:  1275  
: 18.08.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©