Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

-   20 2015. ( ).


      05    8.30 .   .
   .


20 () 2015. , .


, .
, .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1224  
: 17.08.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©