Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

 

  ,   .             ,   .

 


 

-           . .       -               . 
 


, . 15 .


  . .   .

 

 

 

 

 

 

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1253  
: 12.08.15

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©