Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , ( , 13.08.2015 . ) . 20 .
, 80 , , , . , 73 , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1230  
: 12.08.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации






Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©