Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

„ “ 16 . 20 „“ „“ „ “ „“ „“ „“ .

, 13- 17- , . . „“ „“ , „“ „“ , „“ .
14:15 , 16:30, 18:45 21:00 .

, .

: www.ohrid.gov.mk

:  1252  
: 12.08.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©