Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, . , „ “ ༝ (07.08) (09.08) 20:15 . 100 .

. , , .

„ “ , ༝ , .

, .

: www.ohrid.gov.mk

:  1236  
: 06.08.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©