Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ţ
Untitled Document

. .
, .

- . . -  .

- , , - .

500 . , .

- . , .

.

- . , .

, ࠠ 400 . . . , . . .

: www.ohrid.gov.mk

:  1273  
: 05.08.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©