Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Γ 55-
Untitled Document

, 55- . .
.

: www.ohrid.gov.mk

:  1248  
: 05.08.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©