Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

. . . 24 , . , , e , , .


,- , , . , , . , , , , , , , .


- , , , , , . . . . , .


- . . , .


. , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1279  
: 02.08.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©