Ohrid - City of UNESCO
 

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

2 , , 11:00 . . - .

10:30 1903 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1223  
: 31.07.15

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©