Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ ţ,
Untitled Document

„ „ . . 05.00 , . 03.00 .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1252  
: 29.07.15

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©