Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

31 2015 „ “ .

, 30.000 ࠠ 13- .

8 .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1251  
: 27.07.15

Настани

Окт 18 Патронен празник на ОУТУ „Ванчо Питошески“

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©