Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ ̣
Untitled Document

, . , , , .

, , , . , , , .

, , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1463  
: 06.06.13

Настани

Авг 23 Меѓународен хорски фестивал

Авг 25 Охрид фест„Охридски трубадурии“

Сеп 8 Ден на независноста на Република Македонија

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©