Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

-

2-Ƞ

: 02.08.2018 ()
: ( )
: 11.30

  • ;
  • .

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©